Обратный звонок Код товара: D-2210

SSVA mini «Самурай»

Возможен торг

Отзывы покупателей 16

| Рейтинг: 16
Понад рік тому данний апарат був куплений для виробництва, як гостра необхідність переходу від громіздких транформаторов до сучасних рішень. Хто пригледів собі Кайзер і Джеррард, забудьте про ідею придбання даного мотлоху. Багато говорять про поліпшення даних щоб дотягнуться до рівня заявлених 160 ампер або хоча б до м'якої зварювання трійкою .Це повна маячня. Малюк Самурай робить всю роботу зі своїми реальними 160 ампер, плюс мобільність. При бажанні (а виробник дозволяє) можна зняти кришку на чотирьох саморезах і подивитися якість збірки. Я був приємно здивований. Плюс гарантія, яка у ССВА є
| Рейтинг: 16
Сьогодні приїхав зварювальний інвертор SSVA-mini «Самурай» + маска зварника хамелеон Optech S777c і пару пачок електродів. Вельми задоволений самим апаратом і маскою. І хочу висловити величезну подяку Станіславу за настільки відмінний сервіс (всі докладно розповів, пояснив, відповів на питання) і швидкість реагування (замовляв апарат о 21.00 і вранці апарат був уже в дорозі). Успіху і процвітання Вашому магазину, і також дякую компанії ТОВ «MAXIMA PLUS» за настільки прекрасні і якісні інвертори.
| Рейтинг: 16
Сьогодні магазин доставив мені зварювальний інвертор SSVA-mini «Самурай». На вихідних спробував. Все життя до цього я варив за допомогою саморобного зварювального трансформатора, чим викликав невдоволення сусідів по приватному сектору. Самурай практично не просаджує мережу, при моїх 210 в мережі, при зварюванні електродом 3 мм - напруга просіла всього до 190 Вольт. ПРИ це велися зварювальні роботи на металі 4 мм. Величезне спасибі магазину за допомогу в підборі апарату і за оперативну доставку.
| Рейтинг: 16
Александр, свяжитесь с нами. Мы можем привезти оба аппарата к Вам, и пробуйте в свое удовольствие.
| Рейтинг: 16
Стою перед выбором: Элсва 161И или Самурай. Проблема на даче в частом низком напряжении сети. Есть ли возможность "пощупать своими руками" оба аппарата (а ещё лучше опробовать в работе)?

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо Хорошо
captcha

Просмотренные товары